CZ | EN | DE

 

FAQ - často kladené otázky

 

Co je permanent make-up?

Permanent make-up je mikro-pigmentace, kdy se speciální, tenkou jehlou vpravují do dermální vrstvy kůže pigmenty. Pigmenty jsou vysoké kvality.
Výsledkem je „ permanent make-up“ – požadovaný kosmetický efekt, který v pokožce vydrží několik let. Postupně světlá až z pokožky vymizí. Proces mizení je u klientů individuální a záleží na kvalitě pokožky.

 

Kdo je kandidátem na Permanentní make-up?

Muži? (ANO!!!) A ženy, kteří chtějí vypadat co nejlépe po celou dobu. Permanent make-up je ideální pro zaneprázdněné lidi, kteří nechtějí trávit příliš času každodenním líčením; pro ty, kteří příliš dobře nevidí; pro ty kdo má nedokonalé či řídké obočí; pro lidi, kteří mají citlivé oči nebo řídké řasy; pro lidi, kteří jsou fyzicky aktivní, nebo mají mastnou pleť; pro lidi, kteří mají úzké nebo špatně definovatelné rty.
Prospěch z permanentn make-up mají prospěch i lidé trpící alopecií.

 

Mohu si vybrat barvu a tvar?

Přesně tak. Ve skutečnosti se nic nedělá bez Vašeho souhlasu. S přihlédnutím na Vaše rysy a osobní preferenci se tvar požadované pigmentace předkreslí a dohodne se barevný odstín. Barevný odstín se míchá na základě barevnosti Vaší pleti. Paleta barev je veliká.

 

Co když chci změnit barvu po zákroku?

Žádný problém. Permanent make-up řeší Vaší přirozenou krásu. Pigment se míchá vždy tak, aby byl přirozený. Záleží však na klientce a na konzultaci s pigmentoložkou.

Je to bolestivé?

V LR PMP profi, se snažíme zajistit bezbolestnost kvalitními technikami. Anestetikum se nanáší před začátkem provedení Permanent make-up a používá se i v průběhu procedury s přihlédnutím na klienta.

 

Jak dlouho trvá procedura Permanent make-up?

Každá procedura permanent make-up trvá specialistce cca 60minut. Tato doba zahrnuje přípravu, předkreslení, použití anestetik. Skutečná aplikace Permanent make-up je 20 minut.

 

Kolik času potřebuji na zotavení?

Můžete se vrátit do práce ihned po provedení procedury „Permanent make-up“. Bezprostředně po aplikaci bude pigmentované místo zčervenalé, mírně oteklé, výraznější. Výsledný efekt po aplikaci procedury Permanent make-up Profi je o 20-30% světlejší. Výraznější efekt trvá na pokožce 4-8dní.

 

Je procedura Permanent make-up Profi bezpečná?

Informuje-li klient či klientka specialistku na permanent make-up o svém zdravotním stavu zodpovědně a dodrží-li klient, klientka veškeré doporučené postupy při ošetření pokožky po proceduře je procedura permanent make-up zcela bezpečná.
Pokyny jsou součástí „Smlouva o provedení výkonu“.

 

Chcete se zeptat na něco jiného? Více zde

 

© Bez souhlasu autora je šíření a jiné využívání obsahu zakázáno. Při citaci je podle autorského zákona vždy nutné uvést pramen, tedy www.anelstudio.com.                        Webdesign 2014 studioLKM.cz